Dom w Oborze, 4 sypialnie oraz duży garaż 80 m²
pow. domu 132,2 m2
Zaletą wartą podkreślenia i wyróżniającą tą nieruchomość jest duży wolnostojący garaż o pow. 80 m² + poddasze , zadaszona wiata na 2 auta oraz zadaszona duża drewutnia.
Jeśli szukasz domu, który łączy komfort życia rodzinnego z przestrzenią dla pasji, pracy lub motoryzacji – ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.
Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części miejscowości Obora, zaledwie kilka minut od centrum Lubina, blisko przystanku autobusowego darmowej komunikacji.
Przemyślana przestrzeń – 132,2 m² komfortu
Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Jasne wnętrza, duże przeszklenia oraz harmonijny układ pomieszczeń sprawiają, że od progu czuć przestrzeń i domową atmosferę.
Parter – strefa dzienna:
Reprezentacyjny salon z jadalnią i wyjściem na taras
Kuchnia wraz ze sprzętem AGD
Toaleta dla gości
Sypialnia
Pomieszczenie gospodarcze
Wiatrołap z dużą szafą w zabudowie
Piętro – prywatna strefa domowników:
3 sypialnie w tym jedna małżeńska z garderobą
Łazienka z prysznicem
To jedna z największych zalet tej nieruchomości.
✔ Wolnostojący garaż o powierzchni ok. 80 m² – idealny dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów, pod warsztat lub działalność
✔ Dodatkowa wiata na 2 samochody
✔ Duży, utwardzony podjazd
✔ Brama wjazdowa na pilota
7 arów pięknie zagospodarowanej działki.
Starannie zaprojektowany i utrzymany ogród tworzy prywatną, zieloną enklawę. To idealne miejsce na poranną kawę na tarasie, rodzinne spotkania czy spokojny odpoczynek po pracy.
Działka jest w pełni ogrodzona – zapewnia bezpieczeństwo i prywatność.
Cena: 1 130000 zł (do negocjacji)
To nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, jakość i spokojną lokalizację z szybkim dojazdem do miasta.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji:
Mariusz Zimnica tel.: 668 114 971
FILAR NIERUCHOMOŚCI