Dodaj ogłoszenie
  • Oferty pracy / Dam pracę

TUTTI SANTI Lubin Kelner/ka, Szef Kuchni, Pizzerman/Kucharz

Nowa PIZZERIA Tutti Santi w Lubinie rekrutuje pracowników na stanowisko Kelnerk/ka, Pizzerman/Kucharz, Szef Kuchni oraz pomoc kuchenna.Czeka na Ciebie wyjątkowe miejsce pracy w Tutti Santi Lubin przy Legnickiej 69.

Zobacz jak dobrze wygląda oferta pracy w Tutti Santi :) Oferujemy:1. Stały rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji -

Nasi Pizzaoilo biorą udział w szkoleniach okresowych z Vice Mistrzem Mistrzem Świata i Mistrzem Włoch w Pizzy Klasycznej Valerio Valle2. Kariera i ścieżka rozwoju

Nasi pracownicy systematycznie pną się po szczeblach kariery. Wielu z nich już awansowało i zajmuje odpowiedzialne funkcje w sieci Tutti Santi. Są Managerami i Szefami Kuchni, Trenerami3. Rzetelna firma. Pracujesz w restauracji, w której przestrzega się zasad i szanuje naszych współpracowników4. Elastyczny grafik pracy – Wybierz w jakie dni chcesz pracować. Dostosujemy grafik Twoich potrzeb i możliwości5. Pakiet Pracownik – Specjalne promocje dla Ciebie i Twojej rodziny6. Przyjazna atmosfera pracy. To nasz mocny atut. Spotkasz tu wspaniałych i miłych ludzi, którzy staną się dla Ciebie bliscy7. Sens i satysfakcja – oferujemy naszym Gościom najwyższej jakości dania. Pochwały i zadowolenie wyrażane w stosunku do pracowników Tutti Santi to codzienność8. Poczucie bezpieczeństwa – pracujemy w segmencie casual dining. Nasi Goście to osoby kulturalne, rodziny, biznesmeni etc, którzy nie szukają mocnych wrażeń tylko miłej atmosfery i doskonałego jedzenia.9. Dogodne godziny pracy. Nasze restauracje otwarte są do 22:00 a w weekendy do 23:00. Nie musisz pracować w godzinach nocnych10. Integracja i przygoda. Organizujemy imprezy i spotkania integracyjne dla naszych zespołów. Dwa razy w roku organizujemy wyjątkowe wyjazdy dla naszych najlepszych pracowników.11. Uczestnictwo w podejmowaniu decyzji – słuchamy Waszych uwag i spostrzeżeń, niektóre wprowadzamy jako standardy w całej sieci12. Stabilne zatrudnienie. Bardzo dobre warunki pracy i zatrudnienia

Oferujemy profesjonalne przygotowanie do pracy.Zapraszamy zarówno studentów jak i osoby z doświadczeniem zainteresowane pozostaniem w tej branży na stałe.

Nie wymagamy doświadczenia – choć jest to dodatkowy atut.Zapraszamy do obejrzenia prezentacji lokalu Tutti Santi w Warszawie - Twoje nowe miejsce pracy może wyglądać tak samo!

https://www.youtube.com/watch?v=R1f2l99N4VMOsoby zainteresowane włoską przygodą w Tutti Santi prosimy o nadsyłanie swoich CV na adres mailowy m.solak@tuttisanti.pl. UWAGA! Prosimy o umieszczenie w tytule maila „REKRUTACJA - nazwa stanowiska”

Wyślij wiadomość

Adres email (wymagane)

Imię Nazwisko

Treść wiadomości


Napisz wiadomość 501 pokaż

Ogłoszeniodawca od 12-08-2019

MSolak