Dodaj ogłoszenie
  • Nieruchomości / Sprzedam działkę

Sprzedam działkę ogrodową – Lubin – ROD Zagłębie

Witam
Mam na sprzedaż działkę ogrodniczą w Lubinie - ROD Zagłębie - droga na Gole. Działka jest umiejscowiona w środku ogródków działkowych, zdala od drogi głównej.
Powierzchnia około 10 x 20 [m].
Na działce znajduje się altanka z trzema pomieszczeniami: pomieszczenie główne, komórka na narzędzia i cenne rzeczy (z porządnymi drzwiami i dobrym zamkiem), oraz toaleta (ze spłuczką w postaci wiadra wody). Obok altanki jest wiata ogrodowa, zadaszona i z zabudowanymi dwoma ścianami i wybetonowaną podłogą. Obok wiaty jest konstrukcja po szklarni foliowej. Konstrukcja jest w dobrym i stabilnym stanie.
Na działce jest woda i prąd.
W przedniej części (przy wejściu na działkę) są posadzone róże, przy wiacie jest troszkę bluszczu oraz lawendy. W głębszej części winogron granatowy, obok niego maliny. W tylnej części cztery krzaczki borówki amerykańskiej. Do tego dwie niewielkie jabłonie i dwa iglaki tworzące daszek nad huśtawką. Jest też wymurowany niewielki grill, odziedziczony jeszcze po poprzednich właścicielach. Sąsiedzi działki są mili i spokojni, tak jak i pozostali działkowicze. Przemiła atmosfera i najlepszy na świecie, bardzo miły i pomocny Prezes Działek.
Sprzedaję działkę z powodu braku czasu na opiekowanie się nią.
Cena - 6000zł
Telefon - +48782552705
Pozdrawiam

Wyślij wiadomość

Adres email (wymagane)

Imię Nazwisko

Treść wiadomości


Napisz wiadomość

Ogłoszeniodawca od 13-04-2013

Radek