Dodaj ogłoszenie
  • Nieruchomości / Sprzedam

Sprzedam dom z wyposażeniem

Dom wolnostojący wybudowany na działce o powierzchni 885 m2 w 2009 r. Powierzchnia całkowita - 267,49 m2, użytkowa - 141,48 m2. Mur trzywarstwowy (poroton 4/wełna/poroton 12) z mocnymi wzmocnieniami stropów, elewacją z wkomponowanym piaskowcem i drewnianymi okiennicami. Trzy rodzaje ogrzewania ( gazowe, centralne, kominek z płaszczem wodnym). Dachówka ceramiczna, alarm, piorunochron, pompa ogrodowa, filtry uzdatniające wodę, automatyczna brama, drewniane okna i drzwi, marmurowe parapety, dwie kute balustrady balkonowe. Na parterze płytki marmurowe, ceramiczne, dębowa podłoga z rozetą, dębowe drzwi; na piętrze płytki ceramiczne, sosnowa podłoga i sosnowe drzwi.
Dom posiada garaż, 4 duże pokoje, 2 łazienki, kuchnię połączoną z salonem i zewnętrzny taras. Został urządzony z użyciem wysokiej jakości materiałów i dużą dbałością o szczegóły Sprzedawany jest z całym -widocznym na zdjęciach umeblowaniem. Posesja otoczona ogrodem, w którym znajduje się przeszło 400 ozdobnych drzew i krzewów. Podjazd i ścieżki wokół domu wykonane z kostki brukowej i ozdobnej palisady. Wszystkie pomieszczenia odnowione ( malowanie ścian - 2019 r.) Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość znajduje się blisko lasu. Usytuowana 24 km od Leszna, 35 km od Głogowa, 47 km od Lubina, 100 km od Wrocławia i Poznania.
Na terenie powiatu górowskiego znajdują się liczne zabytki architektury świeckiej i sakralnej, wspaniałe miejsca do wędkowania (Odra, Orla, Barycz) oraz aktywnego wypoczynku: ścieżki rowerowe, zalew, lasy z obszarami chronionego krajobrazu.

Wyślij wiadomość

Adres email (wymagane)

Imię Nazwisko

Treść wiadomości


Napisz wiadomość 601 pokaż