Dodaj ogłoszenie
  • Biznes / Inne

Inwestycja w mieszkania na wynajem

Inwestycja w nieruchomości
Zakup nieruchomości jest doskonałym sposobem na inwestycję, kupno mieszkania, domu lub działki to pomysł na zabezpieczenie przyszłości swojej i najbliższych. Dzięki firmie HB PREMIUM możemy czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości poprzez zakup tokenów HUB1. Dodatkowo, dbając o bezpieczeństwo Waszej inwestycji, emitent deklaruje, że do czasu oddania budynku przez dewelopera pieniądze zabezpiecza smart contract.

Nasz pomysł
Jesteśmy firmą innowacyjną, chcemy się rozwijać i czerpać z nowych technologii. Dlatego oferujemy Państwu projekt HUB ONE, nowoczesne podejście do inwestowania w oparciu o technologię blockchain, zapewniamy możliwość wejścia na rynek nieruchomości bez ogromnego kapitału. Kupując token HUB1, otrzymujesz prawo do czerpania zysków z najmu nieruchomości oraz aktywnego decydowania o jej losach w ramach zdecentralizowanej autonomicznej organizacji DAO.

Model biznesowy
Każdy token HUB1 odpowiada zyskowi z wynajmu jednego centymetra kwadratowego nieruchomości. Nasz token będzie generował zyski na dwa sposoby, po pierwsze z najmu po drugie ze sprzedaży mieszkań. Kwota uzyskana z tytułu najmu zostanie rozdysponowana pomiędzy wszystkich posiadaczy tokenów HUB1. Poniżej prezentujemy Państwu stopy zwrotu z inwestycji, dodatkowo mogą się one powiększać w przypadku, gdy społeczność zdecyduje o sprzedaniu całej lub części nieruchomości.

Emisja tokenów HUB ONE zostanie podzielona na fazę private sale, pre- sale oraz dwie rundy ICO. Cena tokena z każdą kolejną rundą będzie wzrastać, dlatego im wcześniej dołączysz do inwestycji, tym wyższa będzie Twoja stopa zwrotu.

Więcej na:
https://tiny.pl/9nst6

Wyślij wiadomość

Adres email (wymagane)

Imię Nazwisko

Treść wiadomości


Napisz wiadomość

Ogłoszeniodawca od 13-03-2012

Mirek