Dodaj ogłoszenie
  • Biznes / Inne

Inwestycja w Ładowarkę elektryczną do samochodów

Jako Voltmax swoją działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych dla Klienta indywidualnego oraz dla przedsiębiorcy. Na naszym koncie mamy ponad tysiąc realizacji i zadowolonych Klientów. Naszym Klientom proponujemy kompleksową obsługę: od profesjonalnego doradztwa i przygotowania projektu przez naszych specjalistów, poprzez montaż instalacji, a także przygotowanie dokumentacji do zakładu energetycznego oraz NFOŚiGW. Każde zlecenie wykonania instalacji fotowoltaicznych, duże czy małe, spotyka się z fachową poradą. Zawsze zaproponujemy rozwiązanie każdego problemu.

Odsetek samochodów elektrycznych i hybrydowych plug-in wśród kierowców stale rośnie. Dziś na świecie wynosi 1,3% a w Polsce zaledwie 0,1%. Sytuacja będzie się jednak bardzo dynamicznie zmieniać. Komisja Europejska ogłosiła plan który ma na celu zredukowanie emisji CO2 z nowych pojazdów do poziomu zerowego do 2035. Dzięki temu rynek aut z napędem elektrycznym będzie się umacniał. Dlaczego do teraz sprzedało się stosunkowo niewiele aut z napędem elektrycznym? Tutaj powodów jest kilka. Przede wszystkim cena aut elektrycznych była wyższa niż tradycyjnych, mały rynek wtórny, niska dostępność miejsc gdzie można naładować swój samochód. Prawodawcy zmieniają tą sytuację dopłatami do zakupu samochodów elektrycznych, a VoltMaxCharger pozwoli każdemu ładować swój pojazd w domowym garażu.

Czym jest token VoltMaxCharger
Tokeny VTC mogą zostać zamienione na produkt fizyczny według ustalonego cennika. W zależności od modelu ładowarki będzie to cena między 50, a 87 tokenów. Inwestor może zrzec się swojego prawa do ładowarki odsprzedając tokeny emitentowi. Ceną odkupu tokena będzie cena jego nabycia powiększona o 50% różnicy wynikającej z ceny sklepowej na stronie Voltmax.

Przy przyjętej cenie detalicznej ładowarki w wersji Standard 11 kW na poziomie 3500 PLN cena tokena podczas odkupu będzie wynosiła 63 PLN. Dla inwestora nabywającego token w rundzie Private oznacza to 20% stopy zwrotu, a dla inwestora nabywającego token w ostatniej rundzie emisji - 12,5% stopy zwrotu.

Więcej na:
https://tiny.pl/9j32x

Wyślij wiadomość

Adres email (wymagane)

Imię Nazwisko

Treść wiadomości


Napisz wiadomość

Ogłoszeniodawca od 13-03-2012

Mirek