Dodaj ogłoszenie
  • Oferty pracy / Dam pracę

Firma PUGiB-BUD Sp. z o.o. zatrudni sztygara zmianowego elektrycznego.

Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych - BUD Sp. z o.o. zatrudni sztygara zmianowego elektrycznego:

Obowiązki pracownika:
-zapewnienie ciągłości ruchu oddziału elektrycznego
-organizacja pracy podwładnych elektromonterów
-prowadzenie wymaganej przepisami dokumentacji branżowej

Wymagania:
-zatwierdzenie dozoru ruchu w specjalności elektrycznej z Urzędu Górniczego
-podstawowa wiedza z zakresu elektryki i energetyki
-umiejętności w kierowaniu zespołami pracowniczymi
-dyspozycyjność i gotowość pracy na zmiany

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji poprzez stronę firmy www.pugib.pl lub osobiście w siedzibie firmy Lubin, ul. M. Skłodowskiej-Curie 184.

Więcej informacji na stronie www.pugib.pl lub pod telefonem 76-748-2521.

Wyślij wiadomość

Adres email (wymagane)

Imię Nazwisko

Treść wiadomości

Napisz wiadomość +48 pokaż

Ogłoszeniodawca od 12-11-2019

tomeka